BLOG

Taşıtmatik Sistemi Faydaları 1 / Hızlı ve Hatasız Dolum

Taşıtmatik Sistemi Faydaları 1 / Hızlı ve Hatasız Dolum

10 Aralık 2020, Perşembe

BP Taşıtmatik kullanarak aracınıza yanlış yakıt dolumlarının önüne geçerek , yakıt sistemlerinde oluşabilecek hem çok pahalı hem de kasko sigorta kapsamlarının dışında tutulan arızaların da önüne geçmiş olursunuz.

Çeşitli akaryakıt dağıtım şirketlerinin farklı marka ve isimler altında kullandığı ( BP- Taşıtmatik , Shell- Taşıt Tanıma Sistemi , PO – Automatic , Total – Yakıtmatik , Lukoil – Araç Tanıma Sistemi ) kısaca taşıt ve müşteri tanıma sistemleri diye özetleyebileceğimiz, merkezi  bir otomasyon altyapısında çalışan  sistemlerin müşterilerine sağladığı faydalar ticari avantajlarla sınırlı değildir.

BP Taşıtmatik kullanarak aracınıza yanlış yakıt dolumlarının önüne geçerek , yakıt sistemlerinde oluşabilecek hem çok pahalı hem de kasko sigorta kapsamlarının dışında tutulan  arızaların da önüne geçmiş olursunuz.

BP Taşıtmatik Sistemi kullanan işletmeler kendilerine verilen kullanıcı koduyla www.bptasitmatikonline.com   sitesinde araçlarının yakıt tiplerini seçebiliyor, BP istasyonlarına gelen araçlar istasyon otomasyonu sayesinde pompalarla haberleşiyor.  Yakıt tipinizi yanlış dahi söyleseniz , aracınızın deposuna yanlış bir ürün tabancası takılmış olsa dahi ; pompa çalışmıyor ve hatalı yakıt tipi uyarısı vererek olası bir yanlış dolumun önüne geçiliyor.

BPTasitmatik’in siz değerli KOBİ’lere sağladığı iskonto ve vade avantajlarının yanı sıra tüm diğer operasyonel ve muhasebesel kolaylıklardan yararlanmanız için sizi BP Taşıtmatik KOBİ kanalı   www.tasityakitsistemi.com adresimize bekliyoruz.