avantaj-genis

BP Taşıtmatik Sisteminin Avantajları

BP Taşıtmatik Sisteminin size getirdiği avantajlar nelerdir?

%100 Filo Yönetimi

BP Taşıtmatik ile akaryakıt giderlerinize tam kontrol sağlarsınız. Filonuzun toplam yakıt tüketimini, bu tüketimi hangi periyodlarda yapmış olduğunu, almış olduğu ürünle toplam kaç kilometre yol katetmiş olduğunu kesin olarak takip edebileceksiniz. Filonuzun aylık harcadığı akaryakıt miktarını bilirsiniz. Belli bir zaman diliminde ortalama tüketim miktarını kesin olarak görürsünüz.

Hatalı Yakıt Alımına Son

BP Taşıtmatik ile filonuzun hatalı ürün alma ihtimali ortadan kalkar. Sistem aracınızın hangi ürün kullandığını bilir, aracınızı pompada tanır ve yanlış ürün ikmalini engeller.

Raporlama

Araçlarınızın akaryakıt alımıyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler BP Taşıtmatik Genel Merkezi’nden faturayla birlikte bir rapor halinde size gönderilir ya da dilediğiniz zaman istediğiniz formatta www.bptaşıtmatikonline.com dan raporlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede filonuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Toplu Fatura İmkanı

Sistemden otomatik olarak aktarılan filonuzun tüm akaryakıt alımları için ayın 10 unda 20 sinde ve son günü olmak üzere sadece  3 adet fatura alarak, muhasebesel kolaylık yaşarsınız. Muhasebeniz birikmiş yüzlerce akaryakıt fişini tek tek kaydetmekten kurtulur, muhasebe kayıtlarının tutulmasında büyük kolaylık yaşarsınız. Filonuza ait araçlarınızın tüketim raporlarının kullanmakta olduğunuz muhasebe sistemine entegrasyonu otomatik olarak yapıldığından bu operasyon, size zaman kazandıracak ve tam kontrol sağlayacaktır.

Akaryakıt ödemelerinizde en güvenli yol

BP Taşıtmatik sistemi ile; sürücüye avans vermek, nakit ödeme yapmak, fatura yazdırmak, masraf fişi hazırlamak gibi alışılagelmiş ödeme şekilleri ortadan kalkmaktadır.

Otomatik ödeme imkanı

  1. Faturalarınızın ödemeleri bankanızdaki DBS hesabınızdan otomatik olarak yapılır. Zaman ve enerji kaybından kurtulursunuz.
  2. Sektörde bir ilk olarak tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Sisteme tanımlayacağınız kredi kartınızdan araçlarınızın yaptığı her alımda, yine sürücü araçtan inmeden, iskonto uygulanmış tutar otomatik olarak çekilir, ve ödeme kredi kartınızın hesap kesim tarihinde yapılır.

Kontrol Sizde

Araçlarınızın sizin belirleyeceğiniz dönemlerde TL veya LT bazında ne kadar yakıt alabileceğine karar verebiliyor olacaksınız. Sistem üzerinden istediğiniz şekilde limitlendirmeler yapabilir, bunları dilediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri Servisi

Ayrıca dilediğiniz her zaman, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz “BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri Servisimiz” hizmetinizde olmaktan mutluluk duyacaktır.

BP Taşıtmatik Müşteri Hizmetleri Servisi`nin yanısıra 0212 473 27 27 numaralı telefondan ulaşacağınız Müşteri Danışma Hattı ile 24 saat hizmetinizdeyiz. BP Taşıtmatik sistemi ile merak ettiğiniz konulara 7 gün 24 saat yanıt bulabilir, sistemimizle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi anında bize ulaştırabilirsiniz.

ZAMAN KAYBETMEYİN

İSKONTO ORANINIZI HEMEN ÖĞRENİN

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Aylık yakıt tüketiminiz

tasityakit-musteri-no