Yapısı itibariyle ekseriyetle aile şirketleri olan KOBİ’lerin, bu yapılarının verdiği karakter ve yerel olmanın verdiği alışkanlıklar dolayısıyla teknolojik gelişmelere büyük şirketlere nazaran daha geç adapte olmaları olağandır.

Bununla birlikte elektrik, telefon parası yatırmak, banka defteri işletmek için kuyrukta beklediğimiz günler çok geride kaldı. Artık birçok muhasebesel işlemi otomatik hesaplar, talimatlar ve tanımlamalarla yapıyoruz.

KOBİ’ler dar kadroları ve yoğun iş yaşantısının içinde en önemli girdilerinden biri olan akaryakıt alımlarında da böyle bir kolaylığın olduğu son 15 yıldır bilinmesine rağmen KOBİ’lerin %70 ‘inin hala geleneksel yöntemlerle akaryakıt almasının en önemli nedenlerinin Taşıtmatik Sistemi’ni hala yeterince tanımaması, bu avantajın çok fazla sayıda aracı olan büyük şirketlere has olduğunu zannetmesi yatıyor. Halbuki bu büyük bir yanılgı.

“ 1 araçtan 100 araca ….”

Müjde BP Taşıtmatik’ten !

KOBİ’lerin bu ihtiyacını gözlemleyen ve KOBİ’lere yönelik bir satış kanalı oluşturmayı amaçlayan BP Taşıtmatik, KOBİ’lere hizmet eden www.tasityakitsistemi.com adresinden  ulaşabileceğiniz son derece kolay ve ücretsiz bir hizmeti KOBİ’lerin hizmetine sundu.

tasityakıtsistemi.com, siz değerli KOBİ’lere son derece basit ama etkili bir teknoloji  aracılığıyla hem muhasebesel iş yükünüzü hem de akaryakıt harcamalarınıza sunulan cazip iskontolar ile  maliyet yükünüzü hafifletiyor.

“Üstelik 1 TL ücret ödemeden ve hiçbir taahhüt altına girmeden “  tasityakitsistemi.com adresine girin, 30 saniye içinde kendi kendinize teklifinizi oluşturun.